myPhone: Róża dla pań

myPhone wprowadził dziś do sprzedaży swój pierwszy telefon stworzony z myślą o kobietach. Model 2070 Rose jest estetycznie wykonaną, elegancką klapką z serii myPhone Simple Life.

BlackBerry London – dobry kierunek?

Kanadyjski koncern RIM jest aktualnie w dość trudnej sytuacji. Firma traci udziały w rynku smartfonów i potrzebuje prawdziwego hitu by znów wrócić do łask odbiorców. Czy okaże się nim BlackBerry London?

Różowe dwa rdzenie

Samsung I9100 Galaxy S II dostępny jest na rynku w klasycznej czerni lub iPhone’owej bieli. Teraz do repertuaru dołącza kolor różowy. Czy tak ubrana Galaktyka ma szansę dobrze się przyjąć poza Koreą?

Solorz-Żak: Polkomtel czekają teraz duże zmiany

Polkomtel był do tej pory spółką państwową, więc wydaje się, że jest w niej dużo do zrobienia. Liczę, że będą do uzyskania oszczędności kosztowe, planuję rozwijać sieć sprzedaży – powiedział Zygmunt Solorz-Żak.

TP przegrywa z DPTG w pierwszej instancji austriackiego sądu

Wiedeński Sąd Gospodarczy, orzekając jako sąd I instancji, nie uchylił wyroku częściowego arbitrów z 24. sierpnia 2010 roku w sporze pomiędzy Telekomunikacją Polską i DPTG. Decyzja sądu nie jest prawomocna. Od wydanego dziś orzeczenia, TP przysługuje odwołanie do sądu apelacyjnego w Austrii.

Nowa, niższa cena za Samsunga Galaxy Tab 8.9

Niedawno pisaliśmy o starcie przedsprzedaży tabletów Samsung Galaxy Tab 8.9 w najprostszej, 16-gigabajtowej wersji, pozbawionej modułu 3G. Teraz do sklepów trafił model z łącznością HSPA+, który jest tańszy niż ten z przedsprzedaży.

Microsoft wskaże najciekawsze aplikacje w Marketplace

Jeśli korzystasz z Windows Phone 7 i nie chcesz przeglądać tysięcy aplikacji w Marketplace w poszukiwaniu tej najciekawszej, to Microsoft przygotował ciekawą alternatywę. Jest to specjalny dział w webowej wersji sklepu, w którym prezentowane będą najciekawsze aplikacje z wybranej kategorii.